en Qbikon Studio
Jan Nowak
ico
Raporty
Pełne raporty z zamieszczonych szkoleń,
ico
Analiza
Okresowe analizy i interpretacjewyników
ico
Elastyczność
Możliwość dostarczenia dodatkowych danych, w zależności od potrzeb Klienta.
ico
Eksport danych
Łatwy eksport danych umożliwiający dalszą analizę.
Prezentacja wyników 01

Możliwość sprawdzenia z poziomu Użytkownika statystyk wszystkich dotychczas ukończonych testów wraz z liczbą uzyskanych punktów,pobrania raportów dotyczący czasu ukończenia testu oraz automatyczna funkcja generowania certyfikatu po ukończeniu szkolenia i testu na poziomie ustalonym przez Zleceniodawcę.

Segmentacja i filtrowanie 02

Możliwość wyświetlania dla supervisorów raportów z wynikami oraz rozbudowanych statystyk z podziałem na konkretne szkolenia, osoby i grupy użytkowników. Panel statystyczny zapewnia dostęp do informacji na temat jakości przygotowanej bazy szkoleń.

Analiza poziomu trudności 03

Raporty ukazujące dokładne wyniki oraz czasy realizacji szkoleń oraz testów, dostarczają również informacji o pytaniach, które przysporzyły użytkownikom najwięcej problemów. Pozwala to na jeszcze dokładniejsze dopasowanie poziomu trudności do grupy odbiorców.

Eksport danych 04

Możliwość eksportu danych w celu dalszej obróbki. Istnieje opcja przygotowania przez nasz zespół analityków kompleksowego podsumowania określonego etapu czy okresu w formie prezentacji z interpretacją wyników.

zrzut ekranu