en Qbikon Studio
Jan Nowak
Wsparcie sprzedaży W

Moduł skupiający rozwiązania motywacyjno-lojalnościowe, wpływające na poprawę wydajności pracowników lub satysfakcji klientów. Zapewnia pozytywne oddziaływanie na markę, kreując jej wizerunek jako innowacyjnej i zorientowanej na efekty firmy. Oferuje szeroki wybór nagród rzeczowych i elektronicznych, z możliwością rozbudowy o nagrody incentive.

  • kompleksowe Wsparcie Kompleksowa obsługa od etapu kreacji dedykowanego programu/akcji, aż do osiągnięcia założonych rezultatów, przy pełnym wsparciu komunikacyjnym, informatycznym, prawnym i podatkowym.
  • dedykowany regulamin Wsparcie podczas tworzenia dedykowanego regulaminu dla określonego programu/akcji
  • Sprawny proces wdrażania Oferujemy sprawdzone rozwiązania, które pozwolą sprawnie przeprowadzić proces wdrożenia programu/akcji
Ponad
5000+
uczestników programów
iko
Elastyczność
Możliwość pełnej customizacji wyglądu i funkcjonalności
iko
Katalog nagród
Szeroki wybór nagród, stale aktualizowany o nowe propozycje
iko
Statystyki
Czytelne statystyki w szerokim zakresie z opcją eksportu raportów
iko
Hierarchizacja
Uprawnienia dostępu do poszczególnych elementów modułu dla wybranych grup użytkowników
pozostałe funkcjonalności
Uniwersalność

Możliwość implementacji programu lojalnościowego/motywacyjnego dla różnych grup Uczestników – producentów, dystrybutorów, sił sprzedaży, pracowników z uwzględnieniem specyfiki każdej z grup.

01.
section
DOSTOSOWANIE TECHNOLOGICZNE

Możliwość zbudowania dedykowanego systemu od podstaw lub podłączenia poprzez API do systemów sprzedażowych w celu pozyskania danych, importowanych do systemu z dostosowanym front-endem.

02.
section
OKRESOWE AKCJE SPECJALNE

Możliwość wyświetlania okresowo informacji o ofertach specjalnych, promocjach, dodatkowym promowaniu określonych grup produktowych, aktualnościach.

03.
section